Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Очищувач повітря Philips AC3737/10
Нет в наличии
Код:002627025
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Очищувач повітря Philips AC3737/10
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 42 Вт |
| Вес | 7.5 кг |
| Тип управления | сенсорний |
| Уровень шума | 55 децебел |
| Спосіб очищення | фільтр попереднього очищення |
| Додаткові функції | очищення |
| Застосування | для будинку |
| Спосіб установки | підлоговий |
| Площа обслуговування | 130 м² |
| Особливості | таймер |
| Кількість режимів | 6 |
| Продуктивність | 505 м³/год |
| Додаткові характеристики | проти пилу |
| Габарити | 747 х 291 х 291 мм |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Очищувач повітря Philips AC3737/10
0.0
Всего отзывов:0
Очищувач повітря Philips AC3737/10
[[ getCurrentDecimal('27110') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('27110') ]] ₴