Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Очисник повітря Karcher AF 20 (1.024-820.0)
В наличии
Код:003568609
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Очисник повітря Karcher AF 20 (1.024-820.0)
| Производитель | KARCHER |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Вес | 3.02 кг |
| Тип управления | електронний |
| Уровень шума | 52 децебел |
| Спосіб очищення | вугільний фільтр |
| Застосування | для будинку |
| Спосіб установки | підлоговий |
| Площа обслуговування | 20 м² |
| Особливості | таймер |
| Кількість режимів | 4 |
| Додаткові характеристики | індикатор якості повітря, стану фільтрів, заміни фільтрів |
| Габарити | 22x22x34.6 см |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Очисник повітря Karcher AF 20 (1.024-820.0)
0.0
Всего отзывов:0
Очисник повітря Karcher AF 20 (1.024-820.0)
[[ getCurrentDecimal('8381') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8381') ]] ₴