Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Однотонна футболка з драпіруванням - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887174
Характеристики Однотонна футболка з драпіруванням - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | приталений |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 61см |
| Довжина рукава від горловини, см | 30см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 42см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 12см |
Читать полностью
Сховати
Описание Однотонна футболка з драпіруванням - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Однотонна футболка з драпіруванням — жіночна та стильна модель, яка поєднує базову лаконічність і витончені акценти. Виконана з еластичного трикотажу, що гарно розтягується та приємно прилягає до тіла, забезпечуючи комфорт упродовж усього дня. Кругла горловина додає виробу універсальності та акуратності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Однотонна футболка з драпіруванням - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Однотонна футболка з драпіруванням - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('880') ]] ₴