Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Однотонна в'язана футболка-поло - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003919331
Характеристики Однотонна в'язана футболка-поло - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Фасон | поло |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 25см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 2см |
Читать полностью
Сховати
Описание Однотонна в'язана футболка-поло - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Однотонна в’язана футболка-поло — стильна базова модель, яка поєднує класичний дизайн і комфортну посадку. Лаконічний вигляд робить її універсальним варіантом для щоденних образів.
Модель має комірець та застібку на три ґудзики під горловиною.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Однотонна в'язана футболка-поло - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Однотонна в'язана футболка-поло - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1020') ]] ₴