Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Однотонне в'язане поло - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887341
Характеристики Однотонне в'язане поло - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 52% віскоза, 21% поліамід, 27% bpt |
| Фасон | поло |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | В'язка, трикотаж |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | 33см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 48см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 9см |
Читать полностью
Сховати
Описание Однотонне в'язане поло - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Однотонне в’язане поло вільного крою — стильна база з елементами класики. Модель виглядає лаконічно та сучасно, забезпечуючи комфортну посадку завдяки розслабленому силуету й м’якій в’язаній фактурі.
V-подібний виріз додає образу витонченості та візуально подовжує шию, а опущені пройми формують актуальний oversize-ефект.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Однотонне в'язане поло - червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0