Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 57см; M - 57см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 73см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 53см; M - 55см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 49см; M - 49см |
| Ширина по стегнам | S - 58см; M - 62см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M - 107см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 79см; M - 79см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 37см |
Характеристики Однотонний спортивний костюм з кофтою на блискавці та штанами багі - червоний цвет, M (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887110