Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Постільна білизна Viluta Сатин Твил 529 214х150 підлітковий (529 pd)
В наличии
Код:002624420
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Постільна білизна Viluta Сатин Твил 529 214х150 підлітковий (529 pd)
| Производитель | |
| Цвет | |
| Розмір | підлітковий |
| Розмір простирадла | 150 x 214 см |
| Розмір підковдри | 143 х 210 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин твіл |
| Комплектація | простирадло 150 х 214 см - 1 шт |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 1 шт. |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
| Дизайн та декор | з мультиплікаційним принтом |
| Тип застібки | на блискавці |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Постільна білизна Viluta Сатин Твил 529 214х150 підлітковий (529 pd)
0.0
Всего отзывов:0
Постільна білизна Viluta Сатин Твил 529 214х150 підлітковий (529 pd)
[[ getCurrentDecimal('1208') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1207') ]] ₴