Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Посудомийна машина Bosch SMV4HCX40K
Нет в наличии
Код:003568440
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Посудомийна машина Bosch SMV4HCX40K
| Производитель | BOSCH |
| Высота | 81.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Уровень шума | 43 децебел |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Класс энергопотребления | |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 8 |
| Програми | тиха |
| Особливості | система захисту від протікання |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.5-87.5 x 60 x 55 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | з шириною 60 см |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Посудомийна машина Bosch SMV4HCX40K
0.0
Всего отзывов:0
Посудомийна машина Bosch SMV4HCX40K
[[ getCurrentDecimal('36676') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('36506') ]] ₴