Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Посудомийна машина Bosch SMV4HVX00K
В наличии
Код:002130855
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Посудомийна машина Bosch SMV4HVX00K
| Производитель | BOSCH |
| Высота | 81.5 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Уровень шума | 46 децебел |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Класс энергопотребления | |
| Особливості | функція "Половинне завантаження" |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 81.5-87.5 х 60 х 55 см |
| Також шукають | з шириною 60 см |
| Програми | тиха |
| Тип | вбудована |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 6 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Посудомийна машина Bosch SMV4HVX00K
0.0
Всего отзывов:0
Посудомийна машина Bosch SMV4HVX00K
[[ getCurrentDecimal('30051') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('30051') ]] ₴