Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Посудомийна машина Whirlpool WIC3C34PFES
В наличии
Код:002624116
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Посудомийна машина Whirlpool WIC3C34PFES
| Производитель | |
| Высота | 82 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Глубина | 55.5 мм |
| Уровень шума | 44 децебел |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Класс энергопотребления | |
| Завантаження | 14 комплектів посуду |
| Кількість програм | 8 |
| Тип | вбудована |
| Також шукають | з шириною 60 см |
| Колір | білий |
| Програми | нічна |
| Особливості | система захисту від протікання |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Посудомийна машина Whirlpool WIC3C34PFES
0.0
Всего отзывов:0
Посудомийна машина Whirlpool WIC3C34PFES
[[ getCurrentDecimal('22975') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('21445') ]] ₴