Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 18.5 кг |
| Высота | 84 мм |
| Ширина | 52.5 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | А |
| Класс отжима | |
| Тип загрузки | вертикальне завантаження |
| Особенности | таймер прання |
| Тип | вузькі 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни | 6.5 кг |
| Функції | тривалість циклу |
| Програми прання | прання |
| Кількість програм | 2 |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Колір дверцят | чорний |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 1.45 кВт/год |
| Тип двигуна | колекторний |
Характеристики Пральна машина Ardesto WMH-B65D
Нет в наличии
Код:003156791
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика