Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 53 кг |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 48 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | |
| Класс стирки | |
| Класс отжима | |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Особенности | графічний світлодіодний дисплей |
| Тип | повногабаритні 48-65 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 об/хв |
| Кількість програм | 12 |
| Програми прання | швидке прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | очищення барабану |
| Функції | старт/пауза |
| Колір дверцят | чорний |
Характеристики Пральна машина Ardesto WMS-7117IWBD
В наличии
Код:002148443
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика