Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 56 кг |
| Высота | 84.5 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глубина | 44.6 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | |
| Класс стирки | |
| Класс отжима | С |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Особенности | ProSmart Inverter (інверторний мотор) AddXtra (додавання речей під час прання) |
| Тип | вузькі 32-47 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.679 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 44 л |
| Кількість програм | 15 |
| Програми прання | швидке/інтенсивне прання |
| Технічні особливості | самодіагностика |
| Функції | старт/пауза |
| Колір дверцят | чорний |
Характеристики Пральна машина Beko BM3WFU46245WB
Нет в наличии
Код:003155083
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика