Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 60 кг |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 54 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Класс стирки | |
| Класс отжима | |
| Максимальная скорость отжима | 1400 об/мин |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Особенности | захист від переливання регулювання температури Блокування від дітей прання в холодній воді Технологія SteamTech 3 відділи для мийних засобів Додавання білизни Потужне прання JetWash Функція "Налаштування часу" Функція пари |
| Тип | прально - сушильні |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.81 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 86 л |
| Кількість білизни під час сушіння | 5 кг |
| Кількість програм | 15 |
| Програми прання | шерсть |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | очищення барабану |
| Корпус | повнорозмірний |
| Колір дверцят | чорний |
Характеристики Пральна машина Gorenje W3D2A854ADS
В наличии
Код:003569620
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика