Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 57 кг |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 59.7 мм |
| Глубина | 73.5 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | А |
| Класс стирки | |
| Класс отжима | |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Особенности | графічний світлодіодний дисплей |
| Тип | автомат |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 об/хв |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.64 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 43 л |
| Кількість програм | 15 |
| Програми прання | швидке прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | обробка паром |
| Функції | попереднє прання |
| Колір дверцят | білий |
Характеристики Пральна машина Gorenje WNHPI62SCSIRV+бак (WNHPI62SCSIRV)
В наличии
Код:002631360
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика