Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 16 кг |
| Высота | 77 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | А++ |
| Класс стирки | |
| Класс отжима | С |
| Тип загрузки | вертикальне завантаження |
| Особенности | індикація залишку часу до закінчення прання |
| Тип | напівавтомат |
| Тип двигуна | колекторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1300 об/хв |
| Технічні особливості | замочування |
| Колір дверцят | білий |
Характеристики Пральна машина Grunhelm GWF-WS601W
В наличии
Код:003156537
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика