Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пральна машина HEINNER HWM-M914IVKB+++
В наличии
Код:002149228
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пральна машина HEINNER HWM-M914IVKB+++
| Производитель | |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 56.5 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Особенности | графічний світлодіодний дисплей додаткове полоскання |
| Тип | повногабаритні 48-65 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 об/хв |
| Кількість програм | 14 |
| Програми прання | швидке прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | обробка паром |
| Функції | вибір температури |
| Колір дверцят | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пральна машина HEINNER HWM-M914IVKB+++
0.0
Всего отзывов:0
Пральна машина HEINNER HWM-M914IVKB+++
[[ getCurrentDecimal('20169') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('20146') ]] ₴