Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 56 кг |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | |
| Класс стирки | |
| Класс отжима | С |
| Тип загрузки | вертикальне завантаження |
| Особенности | додаткове полоскання |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Кількість програм | 14 |
| Колір дверцят | білий |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.78 кВт/год |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1000 об/хв |
| Функції | відстрочка прання |
| Тип | повногабаритні 48-65 см |
| Програми прання | полоскання і віджим |
Характеристики Пральна машина Indesit BTWA61053EU
Нет в наличии
Код:002148214
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика