Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 60.5 кг |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 42.5 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | |
| Класс стирки | |
| Класс отжима | |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Особенности | індикація завершення програми регулювання температури автоматичне балансування індикація режиму роботи |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Колір дверцят | чорний |
| Функції | авто очистка |
| Кількість програм | 16 |
| Програми прання | полоскання і віджим |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 об/хв |
| Дисплей | так |
| Тип двигуна | інверторний |
Характеристики Пральна машина Indesit OMTWSE61293WKUA
В наличии
Код:003159355
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика