Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 59 кг |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 44 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | |
| Класс стирки | A+ |
| Класс отжима | |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Особенности | Smart Diagnosis Блокування від дітей індикатор залишкового часу Функція прання парою Steam™ Система зменшення рівня вібрації Технологія контролю напруги (174-400 В) Розміщення секції для пом'якшувача у лотку для мийних засобів: між секціями для звичайного та попереднього прання Блокування панелі керування Автоматичний перезапуск із збереженням попередніх налаштувань Система контролю піноутворення |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 1.7 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 43 л |
| Кількість програм | 10 |
| Програми прання | спортивний одяг |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | обробка паром |
| Функції | старт/пауза |
| Корпус | вузький |
| Колір дверцят | білий |
Характеристики Пральна машина LG F2Y1HS3W
Нет в наличии
Код:003154755
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика