Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 58 кг |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | А++ |
| Класс стирки | |
| Класс отжима | |
| Тип загрузки | вертикальне завантаження |
| Особенности | контроль дисбалансу |
| Споживання води за 1 цикл | 42 л |
| Тип двигуна | колекторний |
| Кількість програм | 11 |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.75 кВт/год |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 800 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 5 кг |
| Тип | автомат |
| Функції | попереднє прання |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Колір дверцят | білий |
| Технічні особливості | можливість дозавантаження білизни |
| Програми прання | полоскання + віджим |
Характеристики Пральна машина Whirlpool AWE5080
Нет в наличии
Код:002130665
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика