Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 75.9 кг |
| Высота | 84.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 60.5 мм |
| Цвет корпуса | |
| Класс энергопотребления | |
| Класс стирки | |
| Класс отжима | |
| Тип загрузки | фронтальне завантаження |
| Особенности | технологія 6th Sense SoftMove |
| Кількість програм | 14 |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 1.04 кВт/год |
| Технічні особливості | обробка паром |
| Тип двигуна | інверторний |
| Максимальне завантаження білизни | 10 кг |
| Дисплей | так |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 об/хв |
| Колір дверцят | чорний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Функції | Clean+ |
| Тип | автомат |
| Програми прання | полоскання |
Характеристики Пральна машина Whirlpool FFB10469BVUA
Нет в наличии
Код:002631349
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика