Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Припій для паяння електронних компонентів №10 1мм 250 г
| Производитель | |
| Діаметр дроту | 1 мм |
| Температура плавлення, мін. | 183 °C |
| Мін./макс. температура монтажу | 240 - 260 °C |
| Мін. температура монтажу | 240 °C |
| Вага вмісту | 250 г |
| Температура обробки, макс. | 260 °C |
| Стандарт EN | 29454-1 |
| ISO | 9453 |
| Позначення матеріалу | S-Sn60Pb40 |
Описание Припій для паяння електронних компонентів №10 1мм 250 г
Припій No10 250 г Wurth ідеально підходить для роботи з друкованими платами. Залишки флюсу не викликають корозії.
- S-Sn60Pb40 згідно з DIN EN ISO 9453.
- Флюс згідно з DIN EN 29454-1/1.1.3.B.
- Робоча температура: 240-260 °C.
- Температура плавлення: 183-190 °C.
- Висока плинність флюсу.
- Активний безгалогеновий дротяний припій для м'якого паяння.
Отзывы и вопросы о - Припій для паяння електронних компонентів №10 1мм 250 г
0.0
Всего отзывов:0