Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Припій для пайки електронних компонентів, №10, SN60/PB40, 1 kg, D1
| Производитель | |
| Вага вмісту | 1 кг |
| Діаметр дроту | 1 мм |
| Температура плавлення, мін. | 183 °C |
| Мін./макс. температура монтажу | 240 260 °C |
| Мін. температура монтажу | 240 °C |
| Температура обробки, макс. | 260 °C |
| Стандарт EN | 29454-1 |
| ISO | 9453 |
| Позначення матеріалу | S-Sn60Pb40 |
Описание Припій для пайки електронних компонентів, №10, SN60/PB40, 1 kg, D1
Ідеально підходить для друкованих плат
- Залишки флюсу не викликають корозії
- S-Sn60Pb40 відповідно до DIN EN ISO 9453
- Флюс відповідає DIN EN 29454-1/1.1.3.B
- Температура обробки: 240-260°C
- Діапазон плавлення: 183-190°C
- Залишки флюсу не мають корозійної дії
- Низька температура пайки завдяки швидкоплинному флюсу
- Безгалогеновий активний дріт для м'якого паяння
Вага: 1 кг.
Отзывы и вопросы о - Припій для пайки електронних компонентів, №10, SN60/PB40, 1 kg, D1
0.0
Всего отзывов:0
Припій для пайки електронних компонентів, №10, SN60/PB40, 1 kg, D1
[[ getCurrentDecimal('7320') ]] ₴