Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS 950VA, IEC (BX950MI)
В наличии
Код:002624130
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS 950VA, IEC (BX950MI)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 520 Вт |
| Потужність, ВА | 950 В*А |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Автон. робота при max навантаж | 0.5 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 160 x 120 x 355 мм |
| Вага, кг | 6.1 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS 950VA, IEC (BX950MI)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS 950VA, IEC (BX950MI)
[[ getCurrentDecimal('10387') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10375') ]] ₴