Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI)
Нет в наличии
Код:002624896
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 650 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Автон. робота при max навантаж | 1 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | APCRBC175 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 390 x 190 мм |
| Вага, кг | 7.5 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI)
[[ getCurrentDecimal('10711') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10663') ]] ₴