Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 500 APC (BK500EI)
Нет в наличии
Код:002623075
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 500 APC (BK500EI)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Потужність, ВА | 500 В*А |
| Вхідна напруга | 180 до 260 В |
| Автон. робота при max навантаж | 2.4 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 91 х 165 х 284 мм |
| Вага, кг | 6.4 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 500 APC (BK500EI)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 500 APC (BK500EI)
[[ getCurrentDecimal('10221') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10205') ]] ₴