Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Тип виконання | класичний |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Потужність, ВА | 900 В*А |
| Вага, кг | 5.1 кг |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 х 288 х 148 мм |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Eaton 5E900UI, USB (5E900UI)
Нет в наличии
Код:002624849
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика