Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002)
Нет в наличии
Код:002624855
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 510 Вт |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Вхідна напруга | 150 до 280 В |
| Автон. робота при max навантаж | 10 - 30 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 8.5AH x 1 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість IEC розеток, шт | 1 |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 280 x 185 x 95 |
| Вага, кг | 5.6 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002)
[[ getCurrentDecimal('4378') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4368') ]] ₴