Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-032 850VA LCD (EG-UPS-032)
Нет в наличии
Код:002624857
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-032 850VA LCD (EG-UPS-032)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 510 Вт |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Автон. робота при max навантаж | 8 - 20 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 1 |
| Кількість розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 340 x 165 x 95 |
| Вага, кг | 7 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-032 850VA LCD (EG-UPS-032)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-032 850VA LCD (EG-UPS-032)
[[ getCurrentDecimal('4603') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4593') ]] ₴