Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033)
Нет в наличии
Код:002625072
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Вхідна напруга | 150-280 В |
| Автон. робота при max навантаж | 8 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Кількість розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 400 x 125 x 220 |
| Вага, кг | 10.4 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033)
[[ getCurrentDecimal('6591') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6591') ]] ₴