Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Автон. робота при max навантаж | 8 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 2 |
| Кількість розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 382 x 222 x 124 мм |
| Вага, кг | 10.8 кг |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-034 1500VA LCD (EG-UPS-034)
Нет в наличии
Код:002624045
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика