Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000, 1000VA (EG-UPSO-1000)
В наличии
Код:002624996
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000, 1000VA (EG-UPSO-1000)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Кількість розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Автон. робота при max навантаж | 8 - 20 хв |
| Тип виконання | класичний |
| РК-дисплей | дисплей |
| Кількість АКБ | 2 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Призначення | для побутової техніки |
| Вага, кг | 11 кг |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 144 х 312 х 216 мм |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000, 1000VA (EG-UPSO-1000)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000, 1000VA (EG-UPSO-1000)
[[ getCurrentDecimal('15119') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('15102') ]] ₴