Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-3000 3000VA 2700W (EG-UPSO-3000)
В наличии
Код:003158958
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-3000 3000VA 2700W (EG-UPSO-3000)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 6 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 191 x 419 x 335 мм |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Тип виконання | класичний |
| Також шукають | для дому |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість АКБ | 6 |
| Потужність, Вт | 2700 Вт |
| Вага, кг | 24.3 кг |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| РК-дисплей | дисплей |
| Вхідна напруга | 220В |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Кількість розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-3000 3000VA 2700W (EG-UPSO-3000)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-3000 3000VA 2700W (EG-UPSO-3000)
[[ getCurrentDecimal('29080') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('29047') ]] ₴