Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13)
В наличии
Код:002624890
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Тип виконання | класичний |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 440 х 410 х 132 мм |
| Призначення | для серверних стійок |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість розеток | 1 x Schuko |
| Вага, кг | 28.1 кг |
| Кількість АКБ | 4 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 4 |
| Також | дбж для котла |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Також шукають | для дому |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| РК-дисплей | дисплей |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13)
[[ getCurrentDecimal('24504') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('24476') ]] ₴