Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення Europower Europower PSW-EPW500TW12, 12V (PSW-EPW500TW12)
Нет в наличии
Код:002623318
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Europower Europower PSW-EPW500TW12, 12V (PSW-EPW500TW12)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Потужність, ВА | 500 В*А |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 198 x 300 x 235 мм |
| Вага, кг | 4.62 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Europower Europower PSW-EPW500TW12, 12V (PSW-EPW500TW12)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Europower Europower PSW-EPW500TW12, 12V (PSW-EPW500TW12)
[[ getCurrentDecimal('5559') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5559') ]] ₴