Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення KIN-1500AP RM LCD Powercom
Нет в наличии
Код:003159189
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення KIN-1500AP RM LCD Powercom
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 428 х 357 х 84 мм |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
| Призначення | для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Кількість АКБ | 2 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Вхідна напруга | 165-300 В |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| Також шукають | потужні |
| Вага, кг | 16.3 кг |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення KIN-1500AP RM LCD Powercom
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення KIN-1500AP RM LCD Powercom
[[ getCurrentDecimal('19581') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('19581') ]] ₴