Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Потужність, ВА | 2200 В*А |
| Вхідна напруга | 165-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | 10 - 15 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 3 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 3 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 145 x 410 x 205 мм |
| Вага, кг | 19 кг |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення LogicPower LP-UL2200VA (5415)
Нет в наличии
Код:002624431
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика