Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | настільний |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 255 х 290 х 120 мм |
| Вага, кг | 12.2 кг |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM - PSW-1500VA, 1050W, White (22755)
Нет в наличии
Код:002623645
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика