Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS 2000 Pro RM (6739)
В наличии
Код:003158312
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS 2000 Pro RM (6739)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 660 x 88 x 442 мм |
| Кількість АКБ | 4 |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13 |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Потужність, ВА | 1800 В*А |
| Кількість IEC розеток, шт | 8 |
| Вага, кг | 24.08 кг |
| Тип виконання | класичний |
| РК-дисплей | дисплей |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Також шукають | для дому |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 4 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS 2000 Pro RM (6739)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS 2000 Pro RM (6739)
[[ getCurrentDecimal('29923') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('29889') ]] ₴