Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 1500VA USB (UPLI-LI150KU-CG01B)
В наличии
Код:003157661
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 1500VA USB (UPLI-LI150KU-CG01B)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 148 х 298 х 178 мм |
| Вага, кг | 9.2 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 1500VA USB (UPLI-LI150KU-CG01B)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 1500VA USB (UPLI-LI150KU-CG01B)
[[ getCurrentDecimal('7189') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7181') ]] ₴