Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-1100, 770Вт (INF-1100)
В наличии
Код:002624846
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-1100, 770Вт (INF-1100)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 770 Вт |
| Потужність, ВА | 1100 В*А |
| Вхідна напруга | 140 до 280 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 24 В |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 412 x 200 мм |
| Вага, кг | 10.8 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-1100, 770Вт (INF-1100)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-1100, 770Вт (INF-1100)
[[ getCurrentDecimal('9062') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9051') ]] ₴