Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 B * A |
| Вхідна напруга | 160-300 В |
| Автон. робота при max навантаж | 7 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 х 278 х 140 мм |
| Вага, кг | 4.5 кг |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1000A Schuko (RPT-1000A SCHUKO)
Нет в наличии
Код:003159249
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика