Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 3000 STL LCD (10121194)
В наличии
Код:002624282
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 3000 STL LCD (10121194)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Вага, кг | 18.1 кг |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 4 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 4 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 151 х 394 х 225 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 3000 STL LCD (10121194)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 3000 STL LCD (10121194)
[[ getCurrentDecimal('19516') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('19494') ]] ₴