Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 800 STL (10121073)
Нет в наличии
Код:002624865
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 800 STL (10121073)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Вага, кг | 4.5 кг |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 138 х 286 х 96 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Вбудована батарея | 12V / 7.2AH x 1 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Інтерфейс підключення | USB |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 800 STL (10121073)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 800 STL (10121073)
[[ getCurrentDecimal('5255') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5249') ]] ₴