Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 1000 TG (10122041)
Нет в наличии
Код:002624982
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 1000 TG (10122041)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 176-300 В |
| Автон. робота при max навантаж | 3.7 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 144 x 229 x 356 мм |
| Вага, кг | 10.3 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 1000 TG (10122041)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 1000 TG (10122041)
[[ getCurrentDecimal('17261') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('17203') ]] ₴