Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD (10120098)
В наличии
Код:002623114
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD (10120098)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Потужність, ВА | 2200 В*А |
| Вхідна напруга | 170-280 В |
| Автон. робота при max навантаж | 0.5 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість IEC розеток, шт | 2 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 4-8 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 365 x 139 x 195 мм |
| Вага, кг | 10.4 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD (10120098)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD (10120098)
[[ getCurrentDecimal('12728') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12714') ]] ₴