Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 480 x 90 x 420 мм |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Вага, кг | 9 кг |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
| Кількість АКБ | 6 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar ONLINE RT-2KL-LCD, REC 2000VA (1600Вт), 72V (RT-2KL-LCD)
Нет в наличии
Код:003158584
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика