Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення Ritar SK-600VA, 400W (SK-600VA)
Нет в наличии
Код:002624936
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar SK-600VA, 400W (SK-600VA)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Вхідна напруга | 145 до 275 В |
| Вага, кг | 5.5 кг |
| Кількість розеток | 1 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 142 х 320 х 200 мм |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Також шукають | для насосів опалення |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип виконання | класичний |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Ritar SK-600VA, 400W (SK-600VA)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar SK-600VA, 400W (SK-600VA)
[[ getCurrentDecimal('6341') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6334') ]] ₴