Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1500VA metal case (VPE-1500M)
Нет в наличии
Код:003158492
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1500VA metal case (VPE-1500M)
| Производитель | |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 345 x 170 мм |
| Вага, кг | 10.7 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1500VA metal case (VPE-1500M)
0.0
Всего отзывов:0
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1500VA metal case (VPE-1500M)
[[ getCurrentDecimal('6712') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6712') ]] ₴